zamanda klasörün içerisine taşındı yani

Admin

Administrator
Staff member
bahsediyoruz ya Bir saniye falan sürdü Ben 2 günlük hayattaki şehitler'de benim için önemli bir olay Hani havalarda uçuşuyor almış da bakayım günlük hayatta bu 7,5 GB neredeyse böyle bir yerden bir klasöre sanki aynı adreste sürüklenmiştir bıraktım arkadaşlar diyelim ki Samsung içerisinde bir klasör var siz bu klasörü Bilgisayarınızı açtığınızda bu sefer Az önce karşılaştığımız kızdan daha da fazlasını fazlasını göreceksiniz arkadaşlar yaptığımızı küçük denemeden sonra size bir Çoğu da baş başa bırakmak istiyorum çünkü 7 GB

dosya Tamam ben daha fazla kapasiteye sahip olan dosyalarla durum nedir Bir de profesyonel yazılımlar var Her ne kadar gündelik hayattaki performansları göstereceğiz ama yine test yazılımları ile acaba aldığımız sonuçlar ne Dilerseniz harika bir müzik eşliğinde bu coşkuya hep birlikte Çünkü fiyat bu performansın bir karşılığı var elimde görmüş olduğunuz bu esprilerin ferraris hazır kırmızı ile görmüşken öyle söyleyin Bu Ferrari 1 terabaytlık sesi Samsung X5 yaklaşık 6000 TL yani elimde biter ve tutuyorum Eğer siz 2 terabaytlık

bir Samsung S5 sahibi olmak isterseniz de yaklaşık 12 bin TL cebinizden çıkması gerek yok Sevgili dostlar Bu fiyatların çok yüksek olduğunun farkındayım Ama özellikle bu alanda kıza ve zamana ihtiyaç duyan Profesyoneller Belki de İlgilenebilir ve bu cihazı edinebilir arkadaşlar Böyle bir performans da daha önceden hiçbir taşınabilir sesi ile kullanmamıştım ve Samsun bu alanda Age en iyi yapan ve ortaya Gerçekten çok başarılı cihazlar çıkartan bir marka İşte o markanın Samsung X5 modellerde 1 terabaytlık modeli sizlerle

birlikte gördük karmaşık duygular ile çektiğiniz buydu gerçekten karmaşık duygular Çünkü Rıza Sevindik n son fiyatı Duyunca şok geçirdik İşte bu karmaşık duygular dan sonra Tamam bakıyorum Hatta en son çok güzel bir gezi oldu hatırlamıyorsam 1 ve 30'u bulmuş çekiyor dedim Allah ilk onlar yenecek ama tatlı bir rekabet ek Donanım Haber yayınladı Ben de diyorum ki istediği ürün de ben bulayım ben önce yayındayım ama burada kazanan kim oluyor oluyor Ben de zaten rekabet kısmını söylüyoruz şimdi onun dışında dostuz arkadaşız