yok sen kulaklıkla izleyeceğim derseniz burada

Admin

Administrator
Staff member
bir geyik mevcut burada 1 adet mavi renk süresini görüyoruz ne anlama geliyor bu yüksek bant genişliğinde girişi yukarısında bir ilişkim yukarısında bir elektronik kart yuvası devam ediyoruz ka tarafta değil güç ünitesi var güç girişi var hemen yanında bir şey çıkışlar belki Ses sistemine bağlamak isterseniz onun yanında da iki tane mavi renkte geçtiği var ne anlama geliyor yüksek bant genişliğinde beri yazmaya da okuma imkanı sunan USB girişleri var onun yanında iki tane daha güreşi bir sefer oluyor klavye ve Mouse ü bağladın zaten çok

yüksektir ve enerji ya da ver ihtiyacı yok arkadaşlar kuş mu geldi abi Bir şey soracağım Bu ethernet girişi ihtiyacınız olmayabilir Neden Çünkü bu arkadaşlar Wifi var şu anda da bağladı ki bunu wifi 6 yazdı Çünkü Baybay şimdi bu bir vayfay anlamına geliyor ama yoksun ya ben kablolu bir ethernet internet bağlantısı istiyorum diyorsanız da burada mevcut arkadaşlar Onun da yanında İzmit var İsmi Port üzerinden Belki Daha büyükleri ekranı Çıkış vermek isteyebilirsiniz Indiriyor bu daha faturalarınızı da yansıyor veya faturaları da

geçtim çevreye doğaya karşı saygılı olan kişilerin kullandığı cihazlardan beklentilerini yerine getirilmesine olanak sağlıyor o kadar anlattık tasarımından yazılımından donanımından altı biraz daha anlatmam lazım doğal olarak Çünkü içerisine bilgisayar var dedik Şimdi burada Merak eden parçacıklar var neyse bunlardan bir tanesi işlemci içerisinde Intel Core i5 10.500 TL işlemcisi mevcut bununla beraber Tabii ki işlemciye eşlik edecek olan performansın bir parçası olan nedir RAM warframe konusunda 8 GB tarife bir başka konu Tabii ki

depolama ünitesi için 56 GB sesti var işte bu ara birimlerle beraber çevre birimler ile beraber ortaya ihtiyacımızı karşılayan performans Ama masanızın üzerinde az yer kaplayan 5 bilgisayar ortaya çıkıyor sela bizim ofisinizde bir wifi aldı alt yapısı mevcut şimdi bir garip İnternetimiz var bir tane tutacağım Burada bir sürü test yapacağım bunu sana göstereceğim Bir de Esenyurt'a çıkartacağım buradaki var altı alıcısı ile beraber Bizim wifi 6 destekli ruhlarımıza kablosu olarak kaç megabit göreceğiz İsterseniz gelin şov başlasın üzerinde