yediğimiz içtiğimiz bir orada sohbet ediyoruz

Admin

Administrator
Staff member
bile zaten yurt dışına çıkan Kardeşler varsa onlar da çok böyle rahat anlayacaklardır bize yani Memleketimden birisi çok önemli özellikle yurtdışına çıtırdar ülkenin ailenin arkadaşını dostunu kıymetini çok iyi anlıyorsunuz O nedenle biz kardeşiz yani burada DonanımHaber şifreyi Çok güzel Marka Onun dışında da güzel markalar var hepsi arkadaşımız seni anlaşıyoruz onlarla da az başka ülkeye bakıyorsun tamam mı ülkenin nüfus dönüşümü diyorsun kaç tane teknoloji testi oradan belli olur bazında da baktığında YouTube'da tek başına bireysel

şekerle bir sürü teknoloji sosyal medya hesaplarından destek verirseniz çok seviyor Yani bu yayına hesabınızdan paylaşım arkadaşlarınız da gelsinler onlarla beraber sohbet edin Bu arada yorumlar geliyor O yoruma ya da okuyoruz Oradan da kendi Sana bakarken de görmek için bir yorumları Ayrıca açıyı tavuk çok kıymet verdiğin Gelirsin eve Gelmek istemiyor Abi ben de oyun oynarken arkadaşla konuşuyorum orada katıldım abi kanalı açtım arkadaşlar onun erken çek yatıyoruz Tolgay Karabulut var yok diye biliyorum tekrar

sektöre geri döndü dedi ki annene buluşup sohbet ediyor musun arada değil mi hayran kaldım kullanacağım Bu arada Allah razı olsun gerçekten efsane Yani buradan otobüs yapmak istemem Denizaltı manzara Yok abi bir şey yapmış düşünüyorlar bizim dalga canlı yayına geçiyorlar abi diyor ki Bu gördüğünüz var ya evet atıyorlar abin peynirde bulduğumuz zaman senin Dubai'de dalgıçlık yapın şu anda dünyanın 2 numaralı tuhaf sporları Bilmem bir şey ben de hiç gitmemiştim seyahat olarak yani bir firma ile gitmedi mi perdeye nasip oldu

firmalarda gittim ben kendimi beğendi güzel şeyler Gerçekten var ya yaptıklarını gördük işte ama Gün sonu vatandaşı mutlu olması lazım E kimse mutlu olmaz tabii ki %40 motor 3 olan biliyor musun dönüşüm var çok seviyor özür dilerim olsun memuru böyle tekrar bir toparlanmamız lazım Böyle geçmişine Baktığı zaman böyle bir Allah göstermesin her zaman uzak tutsun da benim musibetler olunacak bir araya geliyoruz diye ben tekrar olmadan bir araya gelmemiz lazım o neden hep yapacağını yaptın yeni çok güzel bir şey diyorum sana çok