teşekkür ederim Engellerim seni giderken zamanı

Admin

Administrator
Staff member
söyledim Arkadaşlara söyledim böyle bir şey yaptılar lazım Diyor ama sevindim en azından teknolojiye meraklı arkadaşlarımız gelsinler ve Hem burada beraber görme şansı çok önemli Uçan adamların önce uçan Sabri konuşalım uçan adam Sabri'nin bir operasyondur bu şu anda All-in-one bilgisayar devasa bir monitör gibi görünüyor ama içerisinde ihtiyaç duyduğunuz Bütün sistemler mevcut delin optiplex 5480 aldım Bu ürünü isterseniz kutusundan çıkartalım Sonrasında da merak ettiğiniz o teknolojik özellikleri neler olduğuna bakalım

Çünkü buradaki yükseklik ayarlanabilir Arkadaşlar bunu görmek gerçekten beni mutlu etti için birkaç sebep fark bu bilgisayarı cazip hale getiren bunlardan bir tane ise kablo karmaşası yok yani kocaman bir kasayı bir yerlere saklamak zorunda değilsiniz Çünkü kasada olması gereken bütün bileşenleri zaten Monitörün içerisine gizlenmiş durumda bu birinci avantaj Ata burada şöyle bir durum var Kutunun içerisine sağ olsun güzel tarafı ihtiyacımız olan bütün aksesuarları koymuş Çetin'e nedir bunlar Tabii ki bir klavye ve Mouse Ben masada

hiçbir şey görmek istemiyorum derseniz zaten bluetooth bağlantısı olduğu için kablosuz klavye ya da fare ile bağlayabilirsiniz Bu arada kabloları çok dert etmenize gerek yok burada kabloların toparlama bilmesi için çok güzel bir yuva yapılmış arkadaşlar oradan kabloları aldığınız zaman bu problemde ortadan kalkıyor işte İhtiyacınız olan performansı çok iyi ekran kalitesi ve aynı zamanda daha farklı seçenekler de var bunları anlatacağım size her şeyi bu kadar boyutta sığdırmayı Başaran bir üründen bahsediyoruz Dell optiplex 5480

şimdi teknik özellikleri biraz anlatmaya başlayalım Tabii ki ilk Görenler bana bunu doğru Bu çok güzel bir monitör aynı zamanda monitörünüzün özelliklerini anlatayım full HD 1 çözünürlüğe sahip 23.8 inçlik bir ekran büyüklüğü var Bu arada Monitörün 2 farklı model var bizde ki şu anda dokunmatik değil Ama dokunmatik olanı da mevcut sınır buradaki sürekli ekranlar Bir önceki nesilde kıyaslandığında 118.5 daha geniş aktif alan sunuyor Infinity yani ince çerçeveye sahip olduğundan dolayı buradaki kullanım alanı da Efe Deniz temiz