taşınabilir bir Çiğdem bahsedelim ki bu Sasa

Admin

Administrator
Staff member
arabirimi ile bağlantım o cihazlarla kıyaslandığında okumada 5.2 kat daha fazla yazma da dört buçuk kat daha fazla bir performans sunarken geleneksel cinslerle de kıyasladığımızda okumadan 25.5 kat yazmada da 20.9 kat daha fazla ve sizden bahsediyoruz arkadaşlar yani Bu bahsettiğin farklar gerçekten heyecan verilir akıllarda şu var amam eyvallah kağıt üstünde böyle ama net günlük hayatta da böyle mi Tabii ki Aynı şeyi ben de sizler gibi hissettim ve şimdi masaüstüne Bu cihazı takacağız Efe yüklü bir video klasörünü Koç alacağız bu

aşamada nasıl Birsen Solmaz gördüğümüzde birlikte kaydettir biz bu kıyaslamaya geçmeden önce markanın da vermiş olduğu bazı bilgiler var Örneğin 20 gigabaytlık 4 kaç yılında çekilmiştir Videoyu ne kadar süre der kaydedebilirsiniz akıllarda hani kendi kullandığı sistemleri düşün bahsediyorum ben hemen Samsun İlk 5'te yapılan işlemin sonucunu söyledim maaşa ne söyledi Biraz dandik kendinizde deneyeceğiz 12 saniyede bu 20 cigabayt bekliyoruz biliyorsunuz Arkadaşlar şimdi çok daha fazla uzatma Bence hiç böyle bir günlük hayatta

hiç öyle Bunları boşverelim klasörünüzü kocaman bir kere söyle bir atalım bakalım nasıl olacak şimdi bu kabloyu bağladım kaldırım diğer tarafını da netbook'a bağlıyorum burada önemli bir bilgi var arkadaşlar bakın Facebook'tan bahsetmemiz sebebi şu yazın thunderbolt 3 deste imiş yani çaldır bol 3 sayısı ile beraber bu şu anda iyi kalpli arabirimi ile karşımızda bunu destekleyen Bir bilgisayarda Ancak bu performansı gösterebilir yani sizin kullandığınız bilgisayarda Eğer bu destek yoksa şu özellikle Yıldırım 3 bunların ne anlama geldiğini

söyleyeceğim demiştim ya işte bahsettim ise bu mutlaka bilgisayarınızın bunu desteklemesi gerekiyor Şu anda bende bir MacBook Pro var bu MacBook Pro da bu sistem ekleniyor arkadaşlar üstüne geliyorum Şu anda Samsun ilk 5 burada gösteriliyor şu anda Samsun ilk besin klasörünü görüyoruz Burada da bir parfüm testi şenlikler kanalda yayınladığım bir video serisi vardı Bakayım kaç GB 7,5 GB çok fazla değil ama çok az da değil Şimdi bu yedi buçuk gigabyte klasörü Samsung bırakıyorum arkadaşlar bıraktım Yani neden az bir