içerisinde bilgi uyku diye bir ürünleri var bunun

Admin

Administrator
Staff member
megabayt yazma imkanı var uzmanın hazırlamasını güzelliği bu tarafta Çünkü sen 4K video çeksen etnika çalmışlar yine patlıyorsun yani çekmiyor Bu güzel şimdi sektörü geliştirmek için elinden geleni yaptıysa dedim ya Şunun antoto Seçimden sonra should Eda'yla benim kalbimi kazanmalarına sebep oldu çünkü Tam bırak diye bir çanta bu bu çanta şöyle çıkartayım Ben de bunu sırt çantasını kullanıyorum Bu arada x4r taşımak için bu çanta ihtiyacınız olan bu işi Fanta şehrinin Şimdi sizlere sunulmuş Neyse bu da diğer bir olur çiftlerde Yok

gerçekten muazzam bir set olmuş şimdi Dilerseniz ben bu sefer kurayım Öyle işte 207 çıkartalım işte 300 de bu arada gerçekten güzel maçına yani Ben videolarını izledim ama şu anda ilk defa size beraber ben de görüyorum arkadaşlar makinamız burada makinanın bir askısı var Bir types in kablolar Bak bu da çok önemli ani taksiyle Şarj oluyor ve aynı zamanda bir güzellik daha var Söyle çıkartayım şunları batarya büyük bir batarya Çünkü bir başka kompakt makine kullanıyoruz şorlar onun bataryası gerçekten sıkıntılı bir tane de

şurada Hadise'den üç buçuk bin metreye çıkış yapan bir aparat var Yani bu aparattan ne anlama geliyor genelde böyle kompakt makinalar da hani kayıt yaparken sesi dinlemeniz pek mümkün değil sadece sim ile beraber hepsini kulaklık çıkışını da mevcut ve kulaklıkla canlı olarak dinleyebiliyorsunuz kutudan çıkanlar Bunlar dursun burada Kuzucuk Zeytinde çıkartayım Bu arada bu renk Bence çok güzel direnç ve çok hafif Bu arada ya inanılmaz diyor yani gerçek mi değil mi anlamıyor İnsan Hakikaten o kadar hasret şunu takalım sonra

hafıza kartını çıkartalım Buna büyük Biraz şiddet uygulayarak Yapacak bir şey yok hafıza kartını böyle saklamak için şunu kaydetmeyin bence Arkadaşlar şunu hafıza kartınıza takalım bize bu insan bu kadar onu daha sonra açacağım Arkadaşlar şimdi derseniz Bir de Buradan dedikodumu çıkartayım bu çocuk oda çıkartmak için malzeme kalitesi Gerçekten çok başarılı şu an trip odamızda Tamam şuraya bırakayım Ne yapalım Zorumuza çıkartalım rot Video İntro çıkarttım arkadaşlar burada Ne kadar çekebiliyoruz Bu arada bu