görünüyor Bu arada ekran oldukça başarılı

Admin

Administrator
Staff member
neye göre başarılı şimdi bu masaya konuldu ev ya da 30 yani kurumlarında ihtiyacı olan bir ürün olabilir bu arada olduğunuz kısıma güneş için yansıyabilir ya da Akşam çalışmak istediğiniz de daha loş bir ortam gündüz Daha aydınlık bir ortam buradaki kışlık değişiminden etkilenmeyen renk kontrol parlaklık oldukça başarılı bir monitör ile karşı karşıyayız Monitörün ebatları konusunda nedir öyle yan yana Oturdum Ama teknik bilgiler de paylaşabilirim yüksekliği 34 nokta 39 santimetre genişliği 54 santimetre derinlikte 5.26 santimetre ağrılı merak

edenler olabilir 5 nokta çekip kilogramlık ağırlığı var Bunları böyle içecek yaşamak isterseniz ekranda inç olarak da yazdık bu değerlerin karşılığını buradaki monitör Madem aynı zamanda bir bilgisayar O zaman biz neyi merak ediyoruz o kocaman kasada Biz ne yapıyorduk ne yapıyorduk bir sürü çevre birimi bağlaya biliyorduk yani değişiklikler bizim için önemli de peki buradaki arkadaşın geri İşler nasıl ya ben bu kadar fazla giriş çıkışı olan all-in-one bir bilgisayar görmedim Gerçekten görmedim şimdi Hazırsanız Ben derin bir nefes

alıyorum ve bu giriş çıkışları şeyleri anlatmaya başlıyorum ya en önce şunu anlatayım sen burada bir kamera var şimdi kameranı hizmet etti Tamam başarılı çözünürlük schalke'yi toplantılarda da çünkü kullanabilirsiniz bunu ya da eğitimde İhtiyacınız olan bütün görüntü teknolojilerini Barındırır bununla beraber Son günlerde çok önemli bir konu var yani Acaba bir güvenlik açısından dolayı bu kamera beni takip ediyor olabilir mi Hani bunu merak eden çok sayıda kullanacağız Yani hafta doluyum rahatsız olabilir ama böyle bir gerçek varken acaba

bu kamera beni takip ediyor musun Bundan kurtulmanın yolu nedir birçok insan buraya basıyorsun duruyor bir şeyler koyuyor falan gel tarafı bu gizlilik konusunda anlayışla karşılamış fakir şöyle bir şey yapıyor şu anda kamerayı sakladıktan sonra seni bu çevre birimleri anlatırım şu taraftan başlıyorum benimle nefes alıyorum Arkadaşlar burada bir kulaklık girişi var Hemen sol tarafta olması oyunda oynamak isterseniz gayet hoş olur ya da bir şey izlerken etraf rahatsız olmasın diye gerçek orada Hoparlör var oldukça güçlü bir Hoparlör var ama