almak istiyorsun Ama maalesef olmuyor çünkü

Admin

Administrator
Staff member
takması zor çıkartması zor ergonomide bizim için önemli ihtiyaçlardan bir tane güzel dedik de bunlara Nasıl yapacağız yani Geçtiğimiz günlerde de bir arkadaşımız bana dedi ki ben bugün söylesene bana beni iste yap dedi ya sen geç değil yap Ben hepsini alacağım dedi ama dedi ben bunu söylüyorum çok anlamıyorum diyen bir arkadaşımız şimdi anlatacağım bul okuyup ise Uzmanlar nereye geliyorlar ve neye ihtiyacımız olduğunu gösteriyorlar teker teker seçiyorlar bunların birbiriyle uyumu da söz konusu ve gerçekten çok İnşaat gerçek

birazdan açacağım kutunun tamamını fiyatı neredeyse başka bir markanın Sadece küçük et kamerasını fiyatına eşdeğer hakikaten çok iyi fiyat Birini Bıraktım Bir de ona açıklama kısmını oradan satın alabilirsiniz Şimdi gerçekten sektörünü bir marka bunu gerçekten samimi bir şekilde söylüyorum bunu ücret ile ilgili değil filmin rakipleri ile beraber sektörü büyütmek için gerçekten çok güzel adımları var O nedenle Fujifilm uzmanları böyle güzel bir ses hazırlamışlar ve bu satış da bu sesli x 2'nin sulubuk 2 ilk defa sözü nereden açacağım ben

de çok heyecanlıyım Çünkü ben de video çekiyorum Ben de Bilo çekiyorum Seda da Video çekiyor pembeteknoloji de elinden YouTube'a video üretenler vardı yemek videosu çekenler vardı teyze seyahat videosu çekenler var Şimdi onlar için mükemmel için hazırlanmış değil mükemmel enteresan benim için önemli öyle tutuyorsun zaten çok kolay oluyor yani istersen kullan ama bununla çok yani Dandik bir sürü markada olabilirler ama bu arkadaş kaliteli işte fiyatın gerçekten çok yorması benim hoşuma gitti bir başka Işık mesaj

bende cahilim Bu arada Hani ben de bu işi yapıyorum ama şunu benim de ihtiyacım var ve burada godoks marketlere Ben gelir tanıştım bir sene oldu ben tanışalım inanılmaz başarılar Işık konusunda İhtiyacınız olan Ürün size son teknolojileri sunuyorlar İşte buradaki kameraya takabileceğimiz ışıkta Kurtuluş erken çıktı bu bize özel bir paket değil yani Bu paket satın alma yaptığınızda çıkan paket şimdi geçelim mikrofona ses Bence görüntüden daha önemli yani sesi daha iyi kayıt altına anlaşın gibi bir marka ile çalışmışlar bu Kutunun