açtır içinden şu yazıyı çıkarttık şu kablo

Admin

Administrator
Staff member
ile çıkar Fi'yi Şuradaki Yıldırım simgesi bizim için önemli Bunun ne anlama geldiğini birazdan göstereceğim 2 cihaz üzerine biraz konuşalım sonra da çılgın bir test yapacağız şimdi bu tasarım hakkında bazı söylemek istediklerim var gerçekten iyi bir tasarıma sahip ama yani Bir önceki tasarımda boyutlar oldukça küçüktür taşınabilirlik zirvedeydi Şimdi bunu mu kıyasladığımızda ama Samsung x 5'in bu tasarımı Belki biraz gelebilir ama Dostlar performansı gördükten sonra ben bu ses değil başımda bile taşırım başımın üstünde taşımak

zaten öyle bir performansı var yani hiç denediğimde çığlık attım sevinçten Bu bir reklam videosu falan değil artıları ve eksileriyle sizlere net bir şekilde deneyimlerimizi anlatıyorlar kaşar Gerçekten beni böyle şaşırtan affeder ürünlerden bir tanesi son günlerde Ama dediğin gibi tasarım biraz kaba en azından Samsung'un t5est cinsine göre tabi bu tasarımdan bahsetmişken kapasiteden biraz bahsedeyim bu modeli 3 tane farklı kapasite boyutuyla sahip olabiliyorsunuz elimdeki 1 terabaytlık Ya böyle bir tarafa gidiyorum da yani benim şu dizüstü

bilgisayar 512gb ve video düzenlemeleri orada yapıyorum yani şu an bana kalan 50 gigabayt bana yani yeni bir video yaparken bütün siliyorum falan bir sürü derdim var Onu bende böyle bir şeye ihtiyacım vardı ama bilgisayarın kendisi 512 50 ya Bence onun da kapasitesi fazla olsun diye düşünenler vardır böyle bir şey alıp daha düşük kapasiteli bilgisayar alırsanız çağrı'da bile olabilirsiniz arkadaşlar elimdeki 1 terabaytlık bana çok çok fazlasıyla geçen ve hayatını kurtaran kafeslerden bir tanesi 2 terabayt olanı da var ama biraz pahalı

arkadaşlar Hani Denize falan demeyin abartmaya gerek yok Öbürü de taşırsın Ama şu anda konuk olan ilk yani çok böyle çok rahatlıkla taşıyabilirsiniz ama yani öyle çok kaba Bu çok özel bir kablo Çünkü Samsung'un bu modeli inanılmaz bir performans sunuyor şimdi bazı arkadaşlar bilgiler vermiş olayım ekranlarınıza geldiği gibi saniyede 2800 megabayt bakım megabayt diyorum Megane 2 saniyede 2800 megabayt okuma 2300 megabayt yazma gibi bir kızdan bahsediyoruz Arkadaşlar bu hızları diğer cihazlarla kıyafet edecek olursak