çok fazla kasayla şuydu buydu kalabalık istemeyen

Admin

Administrator
Staff member
kişiler için gerçekten çok Optimize bir cihazla karşı karşıya adıdır optiplex Bence buradaki Altay kelimesinin sebebi bu olabilir arkadaşlar kullanılan malzemeler içerisinde bulunan ekipmanlar oldukça güçlü görünüyor ve fiyat performans odaklı Bir siyasi yeni görüyor bu arada o çekilerek 54/83 satın almak isterseniz güvenlik şekilde satın almanız için en iyi fiyatı veren bir w210 açıklama çarpımları sizlerle paylaşacak değilim anlattıklarımı bu kadardır merak ettikleriniz varsa aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz ya da siz de bu

arkadaş hakkındaki görüşlerinizi lütfen değerlendirilme Paylaştığınız en az Benim anlattıklarımı kadar sizin anlattıklarınıza çok önemli değil diyenler bu videoyu izlediği kadar aşağıdaki yorumlara da çok önem veriyor O nedenle lütfen görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın Sevgili dostlar senle işimiz bu kadar Diyorlar sonra ilk defa size beraber ben de görüyorum arkadaşlar Gerçekten muazzam bir set olmuş şu anda öpüyoruz da açıldı şuradan bir şey üç farklı bir yer var bayağı Bunlar sözleri aslında bu bizim mutfağımız anlatan bir video yani şu

dönemlerde birçok kişi İş olarak youtuber'lık yapmak istiyor sadece iş olarak da bir burada cazip bir iş olduğunu söyleyebilirim eğer içinde tabii ki bazı şeyleri ihtiyacınız var bu kutu gibi bu kutuya Birazdan geleceğiz Ama Türkiye'ye gelmeden önce içeri konusunda bazı hatırlatmalar yapmam gerekiyor şöyle içi youtuberlık olarak değil mi teyit icra etmek için ihtiyacınız olan şeylerin tamam mı Bu kutuda ama olay sadece YouTube'u Bursa fitness yapan Deniz sürecinde iş görüşmelerini ondan yapıyordur şimdi şirket koca koca

şirketler önceden de varsa binaları vardı bu şirketlerin toplantı yapmak istediğinizde gidelim Deniz'in olurdunuz diğerini geç olduğunuz 5 aylık üm bu anlattıklarımdan Sonra şuna geliyoruz Evet kameraya ve ekipmana ihtiyacımız var yani Kamer hep başlı başına yeterli bir şey değil Çünkü iyi bir görüntü kaydetmek kadar iyi değil sesi ve kaydetmek gerekiyor tabii bunları yaparken ergonomiye de dikkat etmek istiyoruz yani iyi bir kamera aldık iyi lisesi al Aşılmıyor kardeşim yani bir anı var bir olay var Hemen çekmek istiyordu bunu kayıt altına